KONST / Litografier / Färglitografi 12213129
nr 1221 3129
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Signerad, numrerad 183/250. Motivet: 80x70 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:23:22
1.000 kr
1.500 kr
1.600 kr
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely